مهربانی مانع پیشرفت در مربیگری است

مهدوی‌کیا: هوب استیونس بهترین مربی من بود


مهدی مهدوی کیا ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با سایت بوندسلیگا از آرزوهایش سخن گفته است.


به گزارش "ورزش سه" مهدی مهدوی‌کیا که در بوندسلیگا بازی در هامبورگ، اینتراخت فرانکفورت و بوخوم را تجربه کرد، بیش از صد بازی هم برای تیم ملی ایران انجام داد. او در سال 2013 به دوران فوتبال حرفه‌ای‌اش پایان داد و حالا مایل است در 38 سالگی کارش را در عرصه مربیگری آغاز کند؛ از همین رو در تلاش برای کسب مدرک Bمربیگری از فدراسیون فوتبال آلمان است.


در این چارچوب او به کمپ تمرینی باشگاه هامبورگ در زاکسن‌وگ آمده تا تجربیاتش را به فوتبالیست‌های نوجوان تیم‌های زیر 12 ساله‌ها تا زیر 14 ساله‌ها منتقل کند. به همین مناسبت گزارشگر وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان با او مصاحبه‌ای ترتیب داده که در زیر می‌خوانید:

آقای مهدوی‌کیا! چه چیزی شما را به این مرکز کشاند؟

-برای من همواره جالب بوده بدانم در آلمان بعد از جام ملت‌های ناامیدکننده 2000 چه اتفاقی افتاده است. خبر دارم که بعد از آن سرمایه‌گذاری زیادی در بخش‌های پایه انجام دادید. حالا خود من هم فعالیتم به گونه‌ای است که از نزدیک با حمایت از بخش پایه سر و کار دارم. پدیده‌های آینده‌دار یکبار در هفته به اینجا می‌آیند تا در تکمیل تمرینات باشگاهی‌شان در یک تمرین سیستماتیک هم شرکت کنند. ما روی تکنیک و تاکتیک کار می‌کنیم، علاوه بر آن بازی‌های جدی و منظمی هم برگزار می‌شوند و قصدمان این است که به این بچه‌ها کمک کنیم تا به سطحی برسند که بتوانند وارد مرحله بعدی شوند که منتخبی از هامبورگ یا یکی از بخش‌های پایه این باشگاه یا باشگاه سن‌پاولی خواهد بود.

فعالیت در بخش پایه تا چه حد به شما امکان می‌دهد که نخستین تجربیات خود را در عرصه مربیگری بیاندوزید؟

-من می‌توانستم در میهنم ایران فورا سکان هدایت یک تیم دسته اولی را در دست بگیرم؛ اما آدم واقع‌گرایی هستم و معتقدم هر فوتبالیست خوبی الزاما مربی خوبی نمی‌شود. از همین رو تصمیم گرفتم از پایین‌ترین مرحله کارم را آغاز کنم. در باشگاه سابقم یعنی هامبورگ هم در بخش پایه فعالیت می‌کنم.


آیا برای این بچه‌ها ماجراهای زیادی از دوران بازیگری‌تان تعریف می‌کنید؟

-اینها طبیعتا سوالات بسیاری دارند و من هم با کمال میل از تجربیاتم برایشان می‌گویم. خیلی از بچه‌هایی که اینجا هستند رویای فوتبالیست حرفه‌ای شدن را در سر می‌پرورانند، اما باید بدانند که تحقق این رویا کار آسانی نیست. استعداد داشتن به تنهایی کافی نیست، بلکه باید تمرینات بسیار منظمی را دنبال کرد.

آیا حضور شما در این پایگاه دوران نوجوانی خودتان در دنیای فوتبال را تداعی نمی‌کند؟

-در ایران چنین امکاناتی مثل اینجا برای تمرین وجود نداشت. ما فقط در زمین‌های خاکی توپ می‌زدیم. حداکثر چند تورنمنتی هم گهگاهی در مدارس برگزار می‌شد. من تازه چهارده سالم که شد عضو یک باشگاه فوتبال شدم.

این که خیلی دیر است!

-بله. اما من سال‌های قبل از آن ورزش‌های دیگری هم انجام می‌دادم. در هندبال هم خوب بودم و حتی کاپیتان تیم ملی زیر 14 ساله‌ها شده بودم. با این حال زندگی واقعی من فوتبال بود. هر روز حتما پنج یا شش ساعت در زمین‌های خاکی فوتبال بازی می‌کردم.

شما در ایران با تیم کیا اف سی حتی باشگاه ثبت کرده‌اید. چه اهدافی را دنبال می‌کنید؟

-باشگاه من خود را صرفا وقف بخش پایه کرده است. ما رده‌های بین یازده تا هفده ساله‌ها را تمرین می‌دهیم. مایلیم چند سال دیگر با این بچه‌ها در لیگ دسته اول ایران حضور پیدا کنیم. برای تحقق این هدف از متدهایی که من در آلمان می‌آموزم هم استفاده خواهیم کرد.


چطور به این نتیجه رسیدید که دست به تاسیس یک باشگاه در رده‌های پایه بزنید؟

-متاسفانه در فوتبال ایران به ندرت در این بخش سرمایه‌گذاری می‌شود. حتی باشگاه‌های بزرگ تمام پول خود را برای تیم بزرگسالان هزینه می‌کنند. حالا من مربیانی دارم که در ایران حواسشان به تیم‌هایی که راه انداخته‌ام هست و کمکم می‌کنند؛ علاوه بر آن خودم این بچه‌ها را دو یا سه بار در سال به اروپا می‌آورم تا بتوانند در تورنمنت‌های اینجا شرکت کنند. تردیدی ندارم که این دوازده-سیزده ساله‌ها چند سال دیگر ملی‌پوش خواهند شد. با کمال میل کمکشان خواهم کرد که حتی روزی در اروپا هم بازی کنند.

اهداف شخصی خودتان به عنوان مربی چیست؟

-خیلی دوست دارم یک روزی در بوندسلیگا مربی شوم، اما می‌دانم که مسیری که به این هدف منتهی می‌شود چقدر دشوار است. اما دوست دارم دقیقا مثل دوران بازیگری‌ام برای رسیدن به اهدافم از هیچ تلاشی فروگذار نکنم.

از کدامیک از مربیان سابقتان بطور خاص تاثیر پذیرفتید؟

-من مربیان خوب زیاد داشتم. اما بطور خاص هوب استیونس مرا تحت تاثیر قرار داد. وقتی در فوریه 2007 به هامبورگ آمد، تیم ما در آخرین رتبه جدول قرار داشت و با گذشت بیست هفته فقط 15 امتیاز به دست آورده بودیم. چنین بیلانی بطور معمول سقوط تیم را در پی دارد، اما با استیونس توانستیم در پایان آن فصل به رتبه هفتم برسیم. او در انتقال تاکتیک و دیسیپلین بی‌نظیر بود.

خودتان چطور مربی‌ای هستید؟

-من اصولا آدم صمیمی و آرامی هستم اما در سال‌های اخیر دریافتم که یک مربی باید گاهی سرسخت‌تر و قاطع‌تر باشد. در واقع لازم است ترکیبی از این ویژگی‌ها را با هم داشت. دوستانه و صمیمی برخورد کردن باعث پیشرفت هیچکس نمی‌شود (می‌خندد).

جایی در پاسخ به سوالات قبلی اشاره کردید که در بخش پایه باشگاه هامبورگ هم مشغول به فعالیت هستید. کار شما آنجا چیست؟

-من به بخش‌های زیر یازده ساله‌ها تا زیر نوزده ساله‌ها تمرینات ویژه هجومی می‌دهم. همیشه آرزویم بود یک روزی دوباره به هامبورگ بازگردم. هامبورگ تیم محبوب من باقی مانده است و بهترین ایستگاه مسیر حرفه‌ای‌ام بود. سال گذشته ملاقاتی با برنارد پترز ،مدیر ورزشی این باشگاه، داشتم و گفتم دلم می‌خواهند بتوانم اینجا فعالیت کنم. بعد از آن خبر دادند که این امکان را در اختیارم می‌گذارند و حال از این بابت بسیار خوشحالم.

اگر هامبورگ تیم محبوب شماست، طی دو سه فصل گذشته حتما خیلی عذاب کشیده‌اید! اینطور نیست؟

-واقعا سخت بود، مخصوصا بازی ضعیف مقابل کارلسروهه که گل مساوی تازه در ثانیه‌های آخر به ثمر رسید. وقتی شرایط را با دوران بازی خودم در هامبورگ مقایسه می‌کنم خیلی ناراحت می‌شوم. آن وقت‌ها تیم ما معمولا بالاهای جدول قرار می‌گرفت. اما حال نمی‌دانم دوباره موفق می‌شویم آنروزها را ببینیم یا خیر. ایکاش دو فصل اخیر دیگر تکرار نشوند.

ترجمه: زکیه اختریطبقه بندی: فوتبال، اخبار ورزشی ایران، اخبار ورزشی جهان،
برچسب ها: مهدوی‌کیا: هوب استیونس بهترین مربی من بود،

تاریخ : دوشنبه 28 دی 1394 | 11:36 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

پیش به سوی ژاپن برای حضور در المپیک

ایران 3 چین 2/ شاگردان خاکپور صعود کردند


امیدهای ایران توانستند با پیروزی در برابر چین، صعود خود را از این مرحله رقابت ها مسجل کند و ژاپن را به عنوان حریف خود ببیند.


ببه گزارش "ورزش سه"، امیدهای ایران توانستند در سومین بازی خود نیز به پیروزی برسند، آنها که در این بازی 3 بار دروازه حریف را باز کردند دو بار نیز دروازه خود را باز شده دیدند اما با 3 امتیاز حاصل از آن خود را در مرحله بعد دسدند تا روز جمعه به سراغ ژاپنی ها بروند تا پیروزی در آن بازی به المپیک نزدیک تر شوند.

دور دوم مرحله مقدماتی المپیک ریو 2016 در آسیا، ساعت 20، ورزشگاه عبداله بن خلیفه دوحه
داور: ایلگیز تانتاشف(ازبکستان) کمک ها: سایدوف یاخونگیر (ازبکستان)، دنیه گدارا (سریلانکا)
کارت زرد: لیو بین بین دقیقه 23 از چین؛ چانگ فیا دقیقه 45 از چین؛ کارت زرد: محمدحسین کنعانی دقیقه 55 از ایران

امید ایران:

 محمدرضا اخباری، روزبه چشمی، حسین کنعانی، علی عبدالله زاده، رضا علیاری، مهدی ترابی (71 محسن کریمی)، احسان پهلوان، ماهان رحمانی، شاهین ثاقبی (79 علی کریمی)، میلاد کمندانی و ارسلان مطهری (62 مهرداد محمدی)
سرمربی: محمد خاکپور

امید چین:

می هائولون، جین یانگ، وانگ تونگ، ژانگ یانینگ (65 ژین گان)، ژانگ ژیاوبن، وانگ کومینگ، فنگ گانگ، ژائو یوهائو (46 لیائو لیشنگ)، چانگ فیا، لیو بین بین (46 ژائه پنگفی) و ژانگ یینهو
سرمربی: فو بو

شرح گل:

ایران 1 – چین 0 (دقیقه 38، ارسلان مطهری) : سانتر علیاری جلوی دروازه چینی ها پایین آمد اما دروازه بان و مدافع این تیم در دفع توپ اشتباه کردند تا ارسلان مطهری از شم گلزنی خود استفاده کند و ایران را به گل اول برساند.
ایران 1 – چین 1 (دقیقه 40، چانگ فیا) : خیلی زود و دو دقیقه پس از ملی پوشان ایران، حمله سریعی چینی ها در محوطه جریمه ایران، باعث شد تا چانگ فیا با ضربه روپا پاس هم بازیان خود را به گل تساوی تبدیل کند.
ایران 2 – چین 1 (دقیقه 41، احسان پهلوان) : بازهم یک پاسخ سریع دیگر و این بار از سوی امیدهای کشورمان، تیزهوشی کمندانی و پاس زیبای وی به پهلوان رسید تا او با آرامش و پس از دریبل مدافع روبرویش با ضربه ای فنی و دیدنی دروازه چینی ها را برای بار دوم باز کند.
ایران 3 – چین 1 (دقیقه 48، مهدی ترابی) : ضربه ایستگاهی امیدهای ایران توسط مهدی ترابی به زیباترین شکل به سمت دروازه چین نواخته شد و با برخورد به زیرطاق دروازه حریف، گل سوم ایران را به وجود آورد.
ایران 3 – چین 2 (دقیقه 70، لی شنگ) : پنالتی که علی عبداله زاده به چینی ها داد توسط لی شنگ نواخته شد و در حالی که اخباری جهت توپ را تشخیص داده بود له گل دوم حریف ایران تبدیل شد.

شرح بازی:

ملی پوشان امید ایران توانستند با ارائه یک بازی هجومی، صعود خود را از این مرحله مسجل کنند تا در مرحله حذفی به دیدار ژاپنی ها بروند.
هرچند امیدهای ایران از ابتدای نیمه اول حملات خود را آغاز کرده بود و توپ و میدان را در اختیار داشتند اما تا میانه های نیمه اول موفق به ایجاد خطر روی دروازه چینی ها نشده بودند، دفاع چند لایه چینی ها بیشترین تاثیر را در دور کردن توپ از درون محوطه جریمه تیمشان داشت و به همین دلیل ملی پوشان جوان ایران موفق به ایجاد موقعیت برای خود نمی شدند، اما از میانه های این نیمه و با تغییر تاکتیک ایرانی ها که طراحی حمله از جناح چپ را در دستور داشتند باعث شد تا امیدها بتوانند دروازه حریف را با تهدید مواجه کنند و در نهایت دو بار نیز اقدام به باز کردن آن کنند و در مقابل تنها گل خورده خود نیمه اول را با پیروزی به رختکن بروند.
در نیمه دوم نیز با حملات امیدهای ایران شروع شد و آنها در حالی که مهدی ترابی را در متن تمام حملات خود داشتند سومین گل خود را نیز وارد دروازه حریف کردند تا خیال خود را از صعود راحت کنند، البته بعد از گل، ملی پوشان ایران بازهم می توانستند گلزنی کنند، موقعیت هایی که با بی دقتی بازیکنان ایران از دست رفت و در دقایق میانی این نیمه بود که چینی ها از روی نقطه پنالتی توانستند به گل دوم نیز برسند، پس از آن بازیکنان ایران که هر از گاهی اشتباهاتی نیز از آنها سر می زد با تجربه عمل کردند و توانستند با حفظ بازی، تا پایان همین نتیجه را حفظ کنند و در نهایت صعود خود را مسجل کنند.
حالا امیدهای کشورمان، به عنوان تیم دوم گروه اول، روز جمعه و در مرحله بعدی این رقابت ها باید به سراغ تیم اول گروه دوم یعنی ژاپن بروند.

موقعیت خطرناک:

دقیقه 24 – اولین موقعیت خطرناک امیدها در این بازی بالاخره شکل گرفت و پاسکاری زیبای ایرانی ها پشت محوطه چینی ها با خطای بازیکنان این تیم روی ترابی قطع شد، پس از سانتر ترابی از روی ضربه ایستگاهی حرکت آکروباتیک کنعانی می توانست دروازه حریف را باز کند اما پس از ضربه او داور به نشانه خطا در سوت خود دمید.
دقیقه 27 – بازهم مهدی ترابی و بازهم از جناح چپ حمله دیگری را ترتیب داد اما پاس خطرناک عرضی وی از جلوی پای مطهری عبور کرد تا این موقعیت خوب از دست امیدهای ما برود.
دقیقه 30 – اولین حمله خطرناک چینی ها هم در این لحظه شکل گرفت و ضربه کرنر بازیکنان این تیم و در ادامه با ضربه سر مهاجم چینی ها دروازه ایران را به سختی تهدید کرد.
دقیقه 37 – پاس به موقع کمندانی، پهلوان را راه انداخت اما ضربه وی ضمن ایجاد خطری جدی روی دروازه چین، با اختلاف کمی از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.
دقیقه 39 – یک دقیقه پس از گل، امیدهای ایران بازهم می توانستند به گل برسند اما سانتر خطرناک ترابی توسط دروازه بان چین مهار شد.
دقیقه 63 – حرکت مهدی ترابی که در متن حملات ایران قرار دارد و پاس وی پهلوان را راه انداخت اما ضربه محکم و خطرناک این بازیکن توسط مدافعان چینی بلوکه شد.
دقیقه 73 – محسن کریمی تازه به میدان آمده در نزدیکی های خط عرضی و بیرون از محوطه چینی ها صاحب توپ شد و ضربه خود را به سمت دروازه این تیم نواخت اما این توپ توسط دروازه بان این تیم مهار شد.
دقیقه 74 – مهرداد محمدی توانست از اشتباه مدافع چینی استفاده کند و توپ را از وی برباید و در حالی که با دروازه بان این تیم تک به تک شده بود ضربه خود را به پای وی کوبید تا این موقعیت فوق العاده از دست ایران برود.
دقیقه 75 – بازهم محسن کریمی بیرون محوطه چینی ها صاحب توپ شد اما شوت وی را گلر چینی ها مهار کرد.

بهترین بازیکن:

مهدی ترابی را بدون شک می توان بهترین بازیکن این میدان دانست، ترابی که از اواسط نیمه اول نیز گره تاکتیکی ایران را باز کرده بود هم گل به ثمر رساند و هم توانست در متن تمام حملات ایران(تا زمانی که در میدان حضور داشت) قرار بگیرد، علاوه بر او ارسلان مطهری نیز با شم گلزنی بالای خود بازهم فرصت طلب نشان داد، میلاد کمندانی و احسان پهلوان نیز امروز از خوب های بازی بودند که توانستند بازی تاثیرگذاری از خود به نمایش بگذارند.

اتفاق ویژه:

شاید از این بازی بتوان دو اتفاق ویژه بیرون آورد، یکی تغییرات پیاپی ترکیب تیم ملی امید است که در بازی های مختلف به وجود می آید که با توجه به نزذیک بودن زمان بازی ها و فشردگی آنها تا حدودی منطقی به نظر برسد(البته برخی از تغییرات) و اتفاق دوم نیز حضور شاگردان خاکپور در مرحله بعد این رقابت هاست که بعد از چند دوره، امیدهای ایران خود را در چند قدمی المپیک می بینند و تا آخرین مراحل مقدماتی صعود کردند.طبقه بندی: فوتبال، اخبار ورزشی جهان، اخبار ورزشی ایران،
برچسب ها: ایران 3 چین 2/ شاگردان خاکپور صعود کردند،

تاریخ : دوشنبه 28 دی 1394 | 10:34 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

فعلاً خبری از آزادی سوشا نیست

مکانی به بند عمومی اوین منتقل شد


دروازبان تیم فوتبال پرسپولیس راهی بند عمومی زندان اوین شد.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرگزاری میزان، "سوشا مکانی" دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در قسمت قرنطینه زندان اوین حضور داشت، عصر امروز راهی بند عمومی زندان اوین در ندامتگاه یک شد.

یک منبع آگاه قضایی به خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضاییه ، گفت: مکانی از روزی که بازداشت شد در قسمت قرنطینه زندان اوین حضور داشت ولی امروز راهی بند عمومی شد.

وی افزود: متاسفانه برخی افراد از آزادی مکانی خبر دادند که این خبر صحت ندارد. اینکه مکانی بخواهد آزاد شود تنها با دستور بازپرس پرونده انجا خواهد شد. وکیل مکانی به قرار وی اعتراض داشته و دادگاه باید آن را بررسی کند اما در صورتی‌که دادگاه نیز رای به آزادی او بدهد تنها پس از امضای بازپرس وی آزاد خواهد شد.

وی گفت: تعجب می‌کنم که چرا برخی از افراد بدون اطلاعات در این خصوص صحبت انجام می‌دهند. فعلا خبری از آزادی سوشا نیست و تاکنون حضور وی تا روز شنبه در زندان اوین قطعی بوده و در چنین مواردی حتی تا 3 ماه نیز قرار موقت بازداشت می‌تواند ادامه داشته باشد.طبقه بندی: فوتبال، اخبار ورزشی ایران،
برچسب ها: مکانی به بند عمومی اوین منتقل شد،

تاریخ : چهارشنبه 16 دی 1394 | 11:28 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

در یک حرکت مشکوک

پیام صادقیان از فوتبال خداحافظی کرد (عکس)


پیام صادقیان که با حضور در نفت تهران به دنبال بازگشتی رویایی به فوتبال و دوران درخشان بود اکنون با توجه به عدم دریافت رضایتنامه اش از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.


به گزارش "ورزش سه"، هافبک سابق ذوب آهن، پرسپولیس و نفت تهران که در فصل گذشته دوران پرحاشیه ای را پشت سر گذاشته بود در این فصل به همراه علیرضا منصوریان به دنبال بازگشتی رویایی به فوتبال بود. صادقیان که موفق شده بود تا حدودی به وعده خود عمل کند در ادامه فصل با توجه به مشکلات مالی این باشگاه بنای ناسازگاری گذاشت و در ادامه نیز به دنبال دریافت رضایتنامه اش از این باشگاه برای حضور در تیم دیگری بود که با مخالفت مسوولان این تیم همراه شد.

صادقیان با توجه به این اتفاق در تصمیمی عجیب پستی در صفحه اینستاگرامش قرار داده و اعلام کرده از فوتبال حالش بهم می خورد و می خواهد خداحافظی کند.
طبقه بندی: فوتبال، اخبار ورزشی ایران،
برچسب ها: پیام صادقیان از فوتبال خداحافظی کرد (عکس)،

تاریخ : چهارشنبه 16 دی 1394 | 10:27 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

تلاش خاکپور برای آوردن علیرضا

یک آمریکایی جهانبخش را المپیکی می‌کند


ارنی استیورات امریکایی، آخرین روزنه برای حضور علیرضا جهانبخش در تیم المپیک است. دوست صمیمی و قدیمی خاکپور که سهامدار باشگاه آلکمار است و می تواند در این راه تیم المپیک را کمک کند.


به گزارش "ورزش سه"، حضور سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در تیم المپیک به یکی از چالش های بزرگ مسئولان این تیم بدل شده است. فقط به این دلیل که بازی های نهایی مقدماتی المپیک در روزهای فیفا برگزار نمی شود و مسئولان فدراسیون فوتبال باید مجوز حضور این دو بازیکن ارزشمند را از باشگاه هایشان دریافت کنند.

علیرضا جهانبخش چند روز قبل به تهران آمد و در جلسه ای همراه با حبیب کاشانی و محمد خاکپور شرکت کرد. او از جواب منفی باشگاه آلکمار گفت و البته راههایی پیش روی مسئولان تیم المپیک قرار داد. بر همین اساس مقرر شد تا محمد خاکپور به شخصه پیگیر دریافت مجوز از سوی باشگاه آلکمار شود. با سفر احتمالی به هلند یا مکاتبه با مسئولان ارشد این باشگاه.

خاکپور طی یکی دو روز اخیر به مدیر فنی ( تکنیکال منیجر ) باشگاه آلکمار ایمیلی ارسال کرده و از او خواسته که اگر شرایط فراهم شد مجوز حضور جهانبخش در تیم المپیک را صادر کند. نکته جالب و امیدوار کننده اما حضور یکی از دوستان نزدیک خاکپور در تصمیمات کلان باشگاه آلکمار است. او ارنی استیوارت نام دارد. بازیکن سابق تیم ملی امریکا که چندین بار مقابل ایران به میدان رفته و البته در ام ال اس ( لیگ حرفه ای امریکا ) نیز سالها به میدان رفته و از دوستان صمیمی سرمربی تیم المپیک محسوب می شود.

استیوارات که هم سهامدار باشگاه آلکمار است و هم تا یکی دو ماه قبل مدیر فنی این تیم بوده، این روزها در باشگاه  فیلادلفیا فعالیت می کند اما از دور دستی بر آتش دارد و تمام تصمیمات باشگاه آلکمار با نظر او اتخاذ می شود. خاکپور که به تازگی از این موضوع مطلع شده طی یکی دو روز اخیر سعی کرده تا با استیوارت ارتباط برقرار کرده و با او پیرامون مشکل جهانبخش صحبت کند.

خاکپور حتی ایمیلی برای مدیر فنی فعلی آلکمار که البته با نظر استیورات انتخاب شده فرستاده و به او درباره شرایط تیم المپیک توضیحاتی ارائه کرده اما فعلا جوابی به دستش نرسیده است.

حضور استیوارت امریکایی آخرین روزنه برای در اختیار گرفتن علیرضا جهانبخش است. بازیکنی که خاکپور علاقمند است تا در قطر حضور داشته باشد و تیم المپیک را همراهی کند. هر چند که تعطیلات کریمس در امریکا معروف است به اینکه مردم تمام تلفن ها و وسایل ارتباطی شان را کنار می گذارند و فقط به تعطیلات فکر می کنند. همین باعث شده تا ارنی استیوارت هم فعلا در دسترس نباشد اما خاکپور در تلاش است تا هر طور شده با او ارتباط برقرار کند و از مدیر فنی سابق آلکمار کمک بگیرد. باید دید آیا سرمربی تیم المپیک در این راه موفق می شود؟طبقه بندی: فوتبال، اخبار ورزشی جهان، اخبار ورزشی ایران،
برچسب ها: یک آمریکایی جهانبخش را المپیکی می‌کند،

تاریخ : چهارشنبه 9 دی 1394 | 11:19 ق.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات
بسم الرب الشهدا والصدیقین

با سلام و صلوات خدمت امام زمان (عج) و امام خامنه ای

4 دی ماه سالروز شهادت تنها شهید و آبروی روستای سیرجارون شهید علی اصغر نوروزی را خدمت خانواده آن بزرگوار،امام زمان (عج)،امام خامنه ای و اهالی روستای سیرجارون تسلیت عرض می نماییم
یاد و خاطر این شهید بزرگوار گرامی بادطبقه بندی: نرم افزار اندروید،
برچسب ها: شهید، شهید علی اصغر نوروزی، 4 دی سالروز شهادت شهید علی اصغر نوروزی، سیرجارون، امام زمان، امام خامنه ای،

تاریخ : جمعه 4 دی 1394 | 09:51 ق.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات