تبلیغات
دانلود رایگان نرم افزار و بازی - مطالب فروردین 1392

بسم الله الرحمن الرحیم

آرمین فروغی راد دیشب با غلبه بر حریفان قدر  خود در رشته ی هاپکیدو  به مدال خوش رنگ طلا دست پیدا کند. این مسابقات از  28 فروردین تا 30 فروردین در رشت برگذار شد.

این افتخار دیگری برای روستای سیرجارون می باشد. رشته ی هاپکیدو که چند سال قبل وارد ایران شد  پیشرفت بسیار زیادی داشت.برای آرمین جان و برادرش که در همین رشته فعالیت دارند آرزوی موفقیت در تمام عرصه های ورزشی را خواستاریم.

 

با تشکر فراوان دوست عزیز شما علی زارعی

 
طبقه بندی: اخبار ورزشی جهان، اخبار ورزشی ایران، اخبار روستا،
برچسب ها: قهرمان آرمین فروغی،

تاریخ : شنبه 31 فروردین 1392 | 01:12 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

روش های تست زنی در کنکور

روش های تست زنی کنکور

تست زنیبسیاری از داوطلبان در جلسه آزمون اگر با چند سؤال دشوار مواجه شوند ناگهان دستپاچه می شوند و نظم ذهنی خود را از دست می دهند و احساس می كنند همه كنكور را از دست داده اند.

این گونه داوطلبان فكر می كنند دیگران به همه سؤال ها پاسخ می دهند و فقط آن ها هستند كه نمی توانند به سؤال ها جواب دهند متأسفانه اگر سؤال های آزمونی دشوار باشد دانش آموزان قوی تر بیشتر آسیب می خورند چرا كه می خواهند به تمام یا اكثر سؤال ها پاسخ صحیح دهند. اما بد نیست بدانید برخی كسانی كه در بهترین و دشوارترین رشته‌های دانشگاهی قبول شده اند در بعضی درس ها نمره كمتر از 40% به دست آورده‌اند.
اگر دانش آموز خوبی هستید و چند درس را خوب خوانده اید؛ مبادا فكر كنید كه در كنكور باید به همه سؤالات پاسخ داد. اگر دیدید كه نمی توانید به چند سؤال متوالی پاسخ دهید، خود را نبازید. مطمئن باشید كه دیگران هم وضع شما را دارند. اعتماد به نفس داشته باشید حتی بد نیست در اینجا كمی هم از خودراضی باشید و بگویید وقتی كه این سؤال ها برای من دشوار است وای به حال دیگران! داشتن روحیه، در هر مسابقه ای سرنوشت ساز است. از جمله در این مسابقه علمی كه كنكور نام دارد. به هر حال توصیه می كنیم در جلسه كنكور به روش زیر تست بزنید. باید بر اعصاب خود تسلط داشته باشید و درست مانند یك شطرنج باز ماهر یا یك فرمانده نظامی در سخت ترین شرایط تصمیم بگیرید كه چه كار كنید و بهترین كار در هر لحظه كدام است. در هر لحظه باید تشخیص دهید، كدام تست را باید رها كرد، به كدام تست جواب داد و چگونه زمان را تنظیم نمود. روشی را كه در زیر می گوییم بارها و بارها در منزل و در كنكورهای آزمایشی تمرین كنید تا بتوانید در جلسه كنكور هم آن را اجرا نمایید.
سؤال ها را به ترتیبی كه در دفترچه می بینید پاسخ دهید.
اگر در یك درس تسلط بیشتری دارید، ترتیب جواب دادن به سؤال ها را تغییر ندهید. نظم و ترتیب سؤالات در دفترچه آزمون كاری سنجیده و فكر شده است و درس ها را به طور تصادقی پشت سر هم مطرح نمی‌كنند حتماً صلاح دانش آموزان و داوطلبان در نظر گرفته می‌شود. پس بهتر است شما هم به همان ترتیبی كه سؤال ها در دفترچه مطرح شده است به آنها پاسخ دهید. در سال های گذشته در كنكور سراسری، ابتدا سؤال های عمومی مطرح شده است تا داوطلبان آرامش و اعتماد خود را باز یابند سپس سؤالات اختصاصی مطرح می شود. در میان دروس اختصاصی نیز اولین درس ریاضی است تا شما در زمانی كه ذهنتان آمادگی بیشتری دارد به سؤال ها پاسخ دهید. پس از آن در رشته تجربی سؤالات زیست شناسی مطرح می شود كه ضریب و اهمیت بیشتری دارد و نوع درس نیز كاملاً با ریاضی متفاوت است و موجب نوعی استراحت فكری برای شما می شود. پس از آن نوع درس تغییر می كند و شما به سؤالات فیزیك پاسخ می دهید و در پایان شیمی.
در رشته های ریاضی و انسانی هم ترتیب چاپ سؤالات در دفترچه متناسب با آمادگی ذهنی داوطلبان است. بنابراین ترتیب دروس مختلف بر مبنای كارشناسی دقیق صورت گرفته است و شما نباید به علت عدم تسلط در یك درس و تسلط بیشتر در درس دیگر ترتیب پاسخ گویی به سؤالات را تغییر دهید. اما اگر نگران هستید كه مثلاً با پاسخ دادن به سؤالات ریاضی، زمان كافی برای پاسخ گویی به سؤالات زیست شناسی و ... را نداشته باشید به نكات بعدی توجه فرمایید.
تمام سؤالات دفترچه را حداقل یك بار مطالعه نمایید.
كسانی كه یك درس را به طور كامل كنار می گذارند خواه به این دلیل كه آن درس ضریب كمتری دارد یا اینكه آن درس را بلد نیستند، كاملاً اشتباه می كنند. البته به جز موارد استثنایی آن هم با نظر مشاور و كارشناس. كنار گذاشتن مطالعه یك درس اشتباه است. می توانید بخش های دشوار یك درس را كنار بگذارید اما حذف كامل یك درس خطاست. مثلاً داوطلبان گروه ریاضی گاهی اوقات به سؤالات درس شیمی پاسخ نمی دهند و برخی داوطلبان رشته های تجربی و انسانی درس ریاضی را حذف می كنند.
شیوه مطالعه و پاسخ دادن به تست ها:
الف. سؤالات را به همان ترتیبی كه در دفترچه تنظیم شده است پاسخ دهید.
ب. هنگام پاسخ دادن به تست ها، به هیچ وجه وقت خود را صرف سؤالات وقت گیر یا دشوار نكنید و در ابتدا فقط به سؤال هایی كه می توانید در وقت مقرر پاسخ دهید، بپردازید.
ج. برخی سؤال ها را بلد هستید ولی تشخیص می دهید وقت گیر باشند و پاسخ دادن به آنها زمان زیادی ( بیش از وقت مقرر) نیاز دارند. این گونه سؤال ها را با علامت ضربدر مشخص كنید و با قاطعیت و خونسردی از آن سؤال عبور كنید. به این نكته توجه داشته باشید كه در كنكور سؤالات ساده و دشوار به یك اندازه نمره خواهد داشت پس بهتر است در زمان ثابت به چند سؤال ساده پاسخ دهید تا یك سؤال دشوار
و. ممكن است سؤالاتی را اصلاً بلد نباشید یا برایتان دشوار باشند. این گونه سؤال ها را با علامت (-) مشخص كنید و فوراً از آن رد شوید.
ه. هیچ سؤالی را نخوانده رد نكنید. زیرا ممكن است پس از چند سؤال دشوار چند سؤال ساده پیدا كنید. هر چقدر هم كه تعداد سؤال های وقت گیر یا دشوار زیاد باشد نگران نشوید و سؤال های بعدی را با آرامش و به ترتیب بخوانید تا سؤال های ساده تر را بیابید.
و. پس از پایان سؤالات یك درس می توانید به ساعت خود نگاه كنید متوجه خواهید شد كه هنوز مدتی از زمان آن درس باقی مانده است.
ز. پس از اینكه یك بار سؤالات هر درس را مطالعه كردید و به سؤال های ساده تر پاسخ دادید، فوراً سؤالات درس بعدی را آغاز نمایید.
ح. در تمام دروس به سرعت از سؤال های وقت گیر یا دشوار با زدن علامت × و - رد شوید و فقط به سؤال هایی كه می توانید در وقت مقرر پاسخ دهید بپردازید.
ط. پس از آن كه یك بار تست های تمام دروس را مطالعه كردید به ساعت خود نگاه كنید و ببینید چقدر از كل زمان كنكور باقی مانده است. تا همین جا موفقیت بزرگی نصیب شما شده است زیرا تمام سؤال هایی را كه به خوبی بلد بوده اید پاسخ داده اید و پس از جلسه كنكور افسوس نخواهید خورد كه وقت كم آورده اید و برخی از سؤال های خیلی ساده را از دست داده اید.
ی. اكنون وقت باقیمانده را به سؤال های وقت گیر اختصاص دهید چند سؤال را كه می توانید پاسخ دهید، ولی وقت بیشتری می خواهند انتخاب كنید. شاید جواب بعضی از تست ها را كه در نخستین بار فراموش كرده بودید اكنون به خاطر بیاورید به هر حال باید وقت مانده را به خوبی بین تست های وقت گیر تقسیم كنید.
ك. تمام صفحات دفترچه سؤالات را به خوبی بررسی كنید و مراقب باشید كه بعضی صفحات یا بعضی سؤال ها را فراموش نكرده باشید.
ل. هر پنج یا ده سؤال یك بار شماره تست ها را در دفترچه سؤالات با شماره پاسخ نامه مطابقت دهید. اگر این كار را نكنید ممكن است در پایان متوجه شوید شماره سؤال دفترچه با شماره پاسخ نامه مطابقت ندارد در این صورت دست پاچه می شوید و یافتن محل تستی كه جابجا زده اید در میان انبوه تست ها دشوار می شود.
م. یك كار خطرناك! تعدادی از داوطلبان به سؤالات، در دفترچه سؤالات پاسخ می دهند و در پایان جواب ها را به پاسخ نامه منتقل می كنند این روش خطرناك است و ممكن است وقت تمام شود و شما فرصت نكنید جواب ها را به پاسخنامه انتقال دهید.
* توصیه به داوطلبان ضعیف تر:
هیچ درسی را كنار نگذارید و در هر درس به دنبال سؤال هایی بگردید كه جواب آنها را می دانید. اگر در یك درس فقط سه یا چهار سؤال را پیدا كردید كه می توانستید جواب دهید، امیدوار باشید. با همین شرایط هم می توانید نتیجه ای در حد خودتان بگیرید.
* هشدار به داوطلبان متوسط، قوی و خیلی زرنگ:
اگر سؤالات از حد معمول دشوارتر باشد معمولاً داوطلبان قوی بیشتر لطمه می خورند. بنابراین به این فكر نباشید كه به تمام سؤالات پاسخ دهید. ممكن است. سؤال اول یك درس خیلی دشوار، وقت گیر یا كاملاً ابتكاری باشد و اگر شما قصد جواب دادن به تمام سؤالات را داشته باشید مضطرب و آشفته خواهید شد. پس از همین حالا خود را آماده كنید كه ممكن است به چند سؤال متوالی پاسخ ندهید و بدون نگرانی از آنها عبور كنید.

چگونه تست بزنیم؟

یکی از بهترین روش‌های آمادگی برای تست زدن در وهله‌ی اول آن است که پس از خواندن هر مبحث تست‌های آن مبحث را در زمان مقرر بزنیم. یعنی وقتی درسی را خواندید و خود را آماده دیدید برای خود تست‌هایی را مشخص و زمانی معین کنید و در آن زمان معین تست‌ها را بزنید. مثلا اگر برای درس ریاضی 30 تست مشخص کرده‌اید، 45 دقیقه وقت گذاشته و آن‌ها را بزنید ممکن است در ابتدا از این 30 تست فقط چندتا را بزنید. ولی اصلا اهمیت ندارد زیرا در کنکور به جز معلومات و آگاهی که شرط لازم این آزمون است سرعت عمل شرطی کافی می‌باشد چون شما هر چقدر خوب بخوانید و خوب تسلط داشته باشید با این‌حال اگر سرعت عمل نداشته باشید موفق نخواهید بود. پس، از همان روز اول تست زدن را با زمان یاد بگیرید.

در وهله‌ی دوم کنکورهای آزمایشی تاثیر بسیار بالایی در تسلط شما به تست‌زنی خواهد داشت زیرا یاد خواهید گرفت که چگونه از زمان و معلوماتتان استفاده کنید البته بهترین کنکورهای آزمایشی کنکورهایی هستند که به صورت ماهیانه برگزار می‌شوند و بودجه‌بندی متناسب درسی را شامل می‌شوند.

پس توجه داشته باشید که یکی از مهم‌ترین کارکردهای کنکور آزمایشی نیز تمرین آزمون دادن است. دقیقا مثل طرح اولیه یک نقاش که نیاز به تصحیح، دقیق شدن و برطرف کردن اشتباهات در آن وجود دارد پس توقع نداشته باشید که از لحظه‌ی اول یک نقاشی بی‌عیب و نقص داشته باشید و فراموش نکنید که تک‌تک بندهای هنر آزمون دادن، نیاز به تمرین و دقت و باز هم تمرین دارد.

آزمون دادن را می‌توان در دو دسته تکنیک‌های نحوه‌ی صحیح آزمون دادن و روش‌های کاربردی مدیریت آزمون تقسیم‌بندی کرد. روش‌های صحیح آزمون دادن روش‌هایی هستند که مانع از مواجهه با کمبود وقت در جلسه‌ی آزمون می‌شوند و سبب می‌گردند تا از هر درسی به اندازه‌ی تسلط و تواناییمان نتیجه بگیریم. این روش‌ها عبارتند از:

1- زمان‌بندی قبل از آزمون

همان‌طور که می‌دانید در ابتدای دفترچه سوالات آزمون‌ها برای سوالات هر درس یک زمان پیشنهاد شده است. اگرچه این زمان‌ها مطابق با استانداردها و ویژگی غالب دروس بهترین زمان‌های ممکن برای پاسخ‌گویی به سوالات هستند، اما شما می‌توانید با توجه به شناختی که از روحیات و توانایی‌های خوددارید زمان‌بندی مناسبی برای جلسه آزمون در نظر بگیرید. مثلا ممکن است زمان‌بندی شخصی در دروس عمومی به این ترتیب باشد که ادبیات (15 دقیقه)، عربی (25 دقیقه)، زبان (20 دقیقه) و معارف (10 دقیقه). به همین ترتیب برای دروس اختصاصی نیز زمان‌بندی مناسبی در نظر بگیرید و حتی‌الامکان در اجرای آن تلاش کنید این اصلا به این معنی نیست که شما در تمام مدت چشم به ساعت دوخته و تمرکز خود را از دست دهید. بلکه برای مطابقت با زمان از پیش تعیین شده پس از پاسخ دادن به نیمی از سوالات، به ساعت خود نگاهی بیندازید. اگر مطابق با زمان و یا جلوتر از زمان باشید که هیچ، ولی در صورت عقب بودن از برنامه اندکی به سرعت خود بیافزایید. اما به یاد داشته باشید که افزایش سرعت به معنای افزایش دلهره و عصبی شدن نیست و در صورت عدم اتمام سوالات یک درس در زمان مقرر، فورا به سراغ درس بعدی بروید و به هیچ‌وجه اجازه ندهید این مساله به پاسخ‌گویی به سوالات سایر دروس لطمه بزند.

2- روش یک ضرب دو ضرب (وزنه‌برداری)

برای جلوگیری از اتلاف وقت و استفاده‌ی بهینه از زمان، تست‌های آزمون را به سه دسته تقسیم کرده و سه نوع برخورد با آن‌ها خواهیم داشت:

الف) سوالاتی که جواب آن‌ها را بلد هستیم یا فکر می‌کنیم در کمتر از یک دقیقه آن‌ها را به جواب می‌رسانیم، که به این سوالات باید همان لحظه جواب داد.

ب) سوالاتی که بعد از حل به جواب نمی‌رسد یا این‌که از قیافه‌شان پیداست که وقت‌گیرند. این سوالات را با یک ضربدر مشخص می‌کنیم، یعنی «باشد برای بعد» پس می‌رویم سراغ سوالات بعدی.

ج) سوالاتی که مطمئن هستیم «بلد نیستیم» با دو ضربدر مشخص می‌کنیم، یعنی به این سوالات دست نخواهیم زد.

پس از این‌که تمام تست‌ها را یک‌بار تا انتها بررسی کردیم و گروه یک را پاسخ دادیم بار دوم در صورت داشتن وقت کافی به تست‌های گروه دوم می‌پردازیم، به این ترتیب شما می‌توانید به بیشترین تست‌ها در کمترین زمان ممکن پاسخ بگویید. فراموش نکنید که امتیاز تست آسان متوسط و سخت یک درس در کنکور یکسان است و اگر از چنین روشی استفاده کنید می‌توانید زمانی را که صرف حل کردن تست سخت می‌کنید، به پاسخ‌گویی به 5 تست متوسط یا شاید 10 تست آسان اختصاص دهید.
تذکر مهم: اشتباهات غیرعلمی در کنکور شایع‌تر از اشتباهات علمی داوطلبان است. اشتباهاتی نظیر:

الف) «نیست» را «است» دیدن و بالعکس
ب) عجله کردن در خواندن صورت‌مساله
ج) انتخاب گزینه‌ی هم‌شماره با پاسخ سوال. مثلا در سوالات فیزیک بعد از کلی محاسبه به جواب 2 می‌رسید که این جواب در گزینه‌ی 4 وجود دارد و شما به اشتباه گزینه‌ی 2 را به عنوان پاسخ صحیح انتخاب می‌کنید.

د) عدم تطبیق شماره سوال حین انتقال پاسخ به پاسخ‌برگ و...

سعی کنید از همین امروز در مورد رفع چنین مشکلاتی اقدام کنید. چرا که افزایش دقت ممکن نیست مگر با تمرین کردن. نمونه‌ی همین اشتباهات نه تنها در کنکور آزمایشی بلکه حین تست زدن در منزل نیز رخ می‌دهد. حتی اگر افزایش دقت باعث پایین آمدن سرعت پاسخ‌گویی شما شود سعی کنید از امروز تمرین دقت را در اولویت قرار دهید، چرا که افزایش سرعتی که منجر به بی‌دقتی و گرفتن نمره‌ی منفی شود، ریالی نمی‌ارزد.
دسته‌ی دوم از توانایی‌ها که بایستی به تقویت و تمرین آن‌ها بپردازیم روش‌های مدیریت آزمون است. قبل از توضیح این مبحث کمی با خود بیاندیشید آیا نمونه‌ای از این موقعیت‌ها را در جلسه‌ی آزمون تجربه کرده‌اید:

1- برخوردن به چند سوال سخت پی‌درپی، خصوصا در درسی که در آن احساس تسلط و توانایی بیشتری دارید.
2- به یاد آوردن انتظارات و خواسته‌های دیگران
3- بی‌اعتمادی نسبت به خود، توانایی‌ها و قابلیت خود
4- نگاه کردن به خانه‌های سفید پاسخ‌برگ و آمارگیری از سوالاتی که قادر به پاسخ‌گویی نبوده‌اید.
در این حالات تمام قوایتان تحلیل می‌رود، پس بیشتر از یک راهکار به شما توصیه نمی‌کنم: چند لحظه آرامش و تمرکز، اندیشیدن به بهترین راه تسلط به خود و ادامه‌ی کار.
اجازه ندهید افکار مخرب تمرکز شما را به هم زده و در شما اضطراب ایجاد کند. خود را از قبل برای پاسخ ندادن به بعضی از سوالات آماده کنید. اگر به چند تست پشت سر هم برمی‌خورید که نمی‌توانید به آن‌ها پاسخی بگویید، مطمئن باشید این مساله کاملا اتفاقی است و هرگز به معنای عدم تسلط و توانایی شما در پاسخ دادن به سایر سوالات نیست. هر آزمون مجموعه‌ای از سوالات آسان تا سخت است و کسی موفق‌تر است که به سوالات آسان و متوسط پاسخ گوید. از طرفی به اندازه‌ی زمان و انرژی‌ای که صرف مطالعه‌ی یک درس کرده‌اید از خود توقع داشته باشید و تصور نکنید که بایستی تمام مطالب یک درس یا یک بخش را به یاد داشته باشید.
اساس تست زدن شما از زمان مطالعه‌تان در منزل پایه‌ریزی می‌شود. به دانسته‌هایتان اعتماد کنید. آزمون فقط آخرین مرحله‌ی آموختن است، یعنی پیاده کردن آن‌چه قبلا آموخته‌اید. پس در هنگام پاسخ‌گویی به سوالات تنها هدفتان تمرکز و سعی در استفاده از تمام آموخته‌هایتان باشد و اجازه ندهید افکار مخرب و منفی با انرژی‌ای که از شما می‌گیرند مانع از نتیجه‌گیری مطلوبتان شوند، تا به نتیجه‌ای که شایسته‌ی میزان مطالعات و سواد شماست دست یابید.


سعی کنید از همین حالا همراه درس ها تست بزنید ولی فعلا خیلی روی تست ها وقت نگذارید، فعلا بعد از مطالعه صورت سوال، راه حل آن را در ذهن خود و بدون دست بردن به قلم، بررسی کنید بعد به قسمت پاسخ سوال رفته و جواب سوال را با راه حل خود مقایسه کنید، اگر یکی بود و شما راه حل را درست حدس زده بودید، از آن سوال بگذرید و الا پاسخ را با دقت بخوانید. در واقع مهارت نهایی تست زنی را باید از آبان به بعد کسب نمایید؛ از آبان به بعد تست ها را به طور کامل حل کنید و به جواب نهایی برسید تا محاسبات شما هم قوی شود. هر وقت احساس کردید دقت و سرعت شما به حد کافی رسیده است باز هم از هر چند تست یکی را کامل حل کنید و از بقیه سریع بگذرید.

آزمون های آزمایشی:
مزایای اصلی آزمون تمرین عملی و کاهش اضطراب در روز کنکور، ایجاد انگیزه درس خواندن برای هماهنگی با برنامه آزمون ها و البته محک زدن خود می باشد.
آمادگی برای کنکور:
باید سعی کنید تا اول بهمن ماه یک تسلط کامل روی همه درسها بدست آورید و این تسلط را هم به تدریج کسب کنید، مثلا در دور اول درس خواندن تنها برخی تست های کتاب را حل کنید و در دور بعد کتاب را تمام کنید و در دورهای بعدی در صورت لزوم، تست های کتاب های دیگر را. سعی کنید کتاب های تستی را تا کنکور چهار دور بخوانید.
نکته های پایانی:
سخن آخر اینکه مطالب ارائه شده تنها راه حل هایی کاربردی و عمومی و تجربه های برخی افراد برتر كنكور بود و ممکن است کسی با توجه به روحیات و وضعیت خود و كلاسهایی كه در تابستان و پاییز شركت میكند، به برنامه دیگری نیاز داشته باشد


برچسب ها: کنکور، روش، نفرات برتر،

تاریخ : پنجشنبه 29 فروردین 1392 | 03:19 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

ابتدا از قسمت plug گزینه show monitor را بازمیكنیم واز انجا به قسمتshow editor میرویم بعد ازان در سر برگ بلا قسمت sids را انتخاب میكنیم و در قسمت راست صفحه در قسمت add/editابتدا گزینه add newرا میزنیم بعد برای نام كانال irib tv3 را انتخاب مكنیم در قسمت sid شماره 3 را مینویسیم در tidشماره1 ودر pmtعدد 213 در ecm عدد1 و در provid-idاین ایدنت یعنی 1fff در caidهم ایدنت 1fff ودر bissوdcw كد 1111113311111133 را وارد میكنیم و در انتها گزینه اپدیت را میزنیم حالا دیگر هر بار كه این شبكه كد شده باشد این كانال براحتی با یك كلیك باز میشود..                       

 

باسلام خدمت تمام بروبچه ها امروز کدهای تمام شبکه سوم در بدر رو براتون قرار می دهم این کد ها در چند هفته پیش خودم و با کمک یکی از بروبچه های ماهواره کار شبکه سوم جمع و جور کردم در این تایپیک قرار می دم بیست تا کد است هر کدوم رو خدم جدا تست کردم و به درستی جواب می ده123abc00456def00

a02123e43546148f

1000000000000000

1234569cabcdef67

301963ac2651940b

2000200000200000

10091932362462bc

1111111122222222

abcdef67fedcba94

1324356cacbdef58

1a2b3c814d5e6f1a

1100001100000000

1212123612121236

1000001000000000

1212123612121236

0327022c106251c3

21b16638f7a4f691

f0697fd8275a9e1f

1010103010101030

1111113311111133

111111331111183a

واین رو بگم الان با کد 0000000000000000 کار می کنه که امکان تغییر این کد هست برای همین من این کدهارو قرار میدم تا بروبچه ها استفاده کنن اگر تایپیک دوباره بسته نشه دوباره کدهای جدید رو اگر دستم رسید می زارم باتشکر                       تاریخ : چهارشنبه 21 فروردین 1392 | 09:34 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

رمز عبور ادمین ویندوز شما در واقع رمز عبوری است که شما از آن برای وارد شدن به کامپیوتر خود استفاده می کنید (با اختیاراتی که ادمین دارد) می توانید برای اینکه امنیت کامپیوتر خودتان را بالا ببرید هر از چند گاهی آن را عوض کنید و یا اینکه از رمز عبور خیلی قوی استفاده کنید که به این سادگی ها قابل حدس زدن نباشد. با این حال گاهی ممکن است رمز عبور خود را فراموش کنید مثلا کلمه ی رمز را مرتب عوض می کردید و ناگهان آن را فراموش کردید یا اینکه کلمه ی پیچیده ای گذاشتید و آن را از خاطر برده اید.فرض کنید در این موقعیت قرار گرفته اید حالا چطور می توان بدون ویندوز را فرمت کنید یا دوباره آن را مجددا نصب کنید آن را باز یابی کنید ؟

نگران نباشید تا آنجایی که من می دانم راه های بسیار زیادی است که به شما کمک می کند تا دوباره بتوانید به سیستم خود دسترسی پیدا کنید

یکی از این راه ها این است که تا آنجایی که می توانید به خودتان فشار بیاورید و آن رمز را به خاطر آورید !! کار سختی است ؟ خب به هر حال یکی از این راه ها همین است دیگر ! راه دیگر این است که از رمز عبور شخص دیگری استفاده کنید که با همان سیستم در ارتباط بوده و همان اختیاراتی را که شما داشته اید او هم داشته . با این حال اصلا فکر نمی کنم که این راه ها بدرد شما بخورد و دردی را از شما دوا کند مه اگر چنین بود شما الآن اینجا مشغول خواندن این مقاله نبودید .

راه دیگر این است که شما از بک آپ و پشتیبانی که برای سیستم خود تهیه کرده اید استفاده کنید ( در ویندوز های ۲۰۰۰،Xp و ۲۰۰۳ ) و یا از ERD در (ویندوز NT 4.0 ) که از این طریق شما می توانید به رمز عبور از دست رفته ی خود دست پیدا کنید .ولی به هر حال در این روش ضرر هایی هم وجود دارد مانند اینکه اطلاعاتی را که به تازگی کاربران یا گروه ها اضافه کرده بودند از دست می رود همچنین تمام پسورد هایی که بر روی سیستم شما و مربوط به کاربران شما هست نیز از بین می رود و به زمانی که آن بک آپ را تهیه کرده اید باز می گردد.

و راه سوم این است که یک سیستم عامل موازی بر روی یکی دیگر از پاردیشن های همان کامپیوتر نصب کنید سپس با استفاده از یک تکنیک کوچک به سیستم قبلی دسترسی پیدا کنید. مشکلی که در این روش وجود دارد این است که اولا این کار به کسی نیاز دارد که کمی حرفه ای باشد و همچنین نیاز دارد تا برای این کار وقت کافی بگذارید که اگر مشکل زمان داشته باشید این کار برای شما چندان خوشایند نیست.

راه های زیادی وجود دارد که با آن می توانید رمز عبور فراموش شده ی خود را بازیابی کنید می توانید به مقاله ی زیر رجوع کنید .

۳ راه کاربردی برای بدست آوردن رمز عبور از دست رفته

راه چهارم این است که از ابزارهای بازیابی رمز عبور استفاده کنید به عنوان مثال Windows Password Recovery 6.0 که این برنامه به شما کمک می کند بتوانید با یک رمز عبور خالی وارد سیستم خود شوید.

Windows password Recovery 6.0 برنامه ی کاربردی و با کاربری آسانی است که به شما کمک می کند تا به راحتی رمز عبور خود را در هر سیستم و هر ویندوزی بازیابی کنید . برای استفاده از آن باید مراحل زیر را انجام دهید :

اینجا را کلیک کنید تا Windows Password Recovery 6.0 را از سایت رسمی دانلود کنید.

آن را اجرا کنید توجه داشته باشید که درون آن یک عکس ایزو قرار دارد که شما می توانید آن را برای برچسب سی دی یا دی وی دی که رایت کردید استفاده کنید.

سی دی یا دی وی دی که ساختید را بر روی سیستمی که قفل شده است قرار دهید و آن را از روی سی دی بالا بیاورید.

بعد از اجرای CD/DVD ویندوز با تمامی نام حساب های شما ظاهر می شود ( اگر چند حساب داشته باشید ) آن حسابی را که شما رمز عبور آن را فراموش کرده اید انتخاب کنید تا آن را دوباره تنظیم کنید. فقط با یک کلیک شما حساب خود را بدون آنکه پسوردش پاک شود بدست می آورید.

امیدوارم این آموزش به شما کمک کند تا بتوانید مشکلاتتان را حل کنید.

توجه داشته باشید که راههای زیاد و ابزارهای گوناگونی برای بازیابی رمز عبور فراموش شده یا از دست رفته ویندوز وجود دارد برای اینکه لیست این برنامه ها را ببینید می توانید به مقاله ی زیر مراجعه کنید .

۱۰Tools to Recover Forgotten or Lost Windows Password

منبع : TipsoTricksتاریخ : چهارشنبه 21 فروردین 1392 | 09:29 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

اگر شما هم لاک کد گوشیتون رو رو فراموش کردین میتونید از این روشی که معرفی میکنم استفاده کنید.ما در اینجا یه راه حل ساده برای باز کردن قفل گوشی شما آماده کردیم که در عرض ۳۰ ثانیه رمز گوشی شما باز میشه و میتونید رمز جدید بذارید! البته قبلا هم در این رابطه یک روشی رو براتون معرفی کردیم که از اینجا می تونید ببینید.

باز کردن قفل موبایل

هر موبایل دو تا لاک کد داره کد اصلی و کد فرعی . اگر کد اصلی رو داشته باشم میتونیم اون یکی کد رو ک فراموش کردیم و هم عوض کنیم.
برای این کار ابتدا باید شماره سریال گوشیتون رو به دست بیارید که با ۳ روش میشه این کد و بدست آورد:

این کد بر روی کارتون گوشیتون درج شده!
از قبل جایی یادداشت کرده باشین!
وقتی در پشت گوشی رو باز میکنید در پشت گوشی درج شده!

سریال نامبر گوشیتون رو در بخش مسترکد نوکیا وارد کنید

http://www.lur.nu/nokia_mastercode/security_code.php

کدی که بهتون میده رو به جای لاک کد وارد کنید و وارد گوشی بشید!

برای تعویض لاک کد هم میتونید موقعی که ازتون کد قبلی رو خواست اینو وارد کنید! بعد کد جدید رو بدین.
معمولا این کار و مغازه دارها با هزینه ای حدود ۷۰۰۰ هزارتومان به بالا براتون انجام میدن که دیگه نیازی به پرداخت این هزینه نیست و میتونید با این آموزش به صورت رایگان کد فراموش شده گوشیتون رو بدست بیارید!

این آموزش برای گوشیهای ذکر شده قابل اجرا میباشد.

سری ۶۰ ورژن ۳ ,Symbian 9.1 – ۹٫۲ – ۹٫۳

گوشی های : N71 , N73 , N73 ME , N75 , N76 , N77 , N78 , N79 , N80 , N81 , N81 8GB , N82 , N85 , N86 , N91 , N91 8GB , N92 , N93 , N93i , N95 , N95 8GB , N96 , E50 , E51 , E60 , E61 , E61i , E62 , E65 , E66 , E70 , E90 , 3250 , 5320 , 5500 , 5700 , 6110 , 6120 , 6121 , 6210 , 6220 , 6290

سری ۶۰ ورژن ۵ , Symbian 9.4

گوشی های : N97 , N97 mini , 5800 , 5230 , 5530 , x6 , C5-3 , C6 , Sonyericsson Satio , Vivaz , Vivaz pro , Samsung i8910 Omnia HD

Symbian S^3 , Anna , Belle

گوشی های : Symbian S^3: Nokia C6-01, Nokia C7-00, Nokia E7-00, Nokia N8
گوشی های : Symbian Anna: Nokia X7, Nokia E6, Nokia 500, Nokia 702T
گوشی های : Symbian Belle: , Nokia 600, Nokia 700, Nokia 701
تاریخ : چهارشنبه 21 فروردین 1392 | 08:47 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

شب دوشنبه مورخ 19/1/92 راس ساعت 22:50 در حسینیه ی روستای سیرجارون جوایز فوتبالیستای جوان و نونهالان با حضور شورا و دهیار و رئیس پایگاه و شورای ورزشی به برندگان اهدا شد.

بازیکن اخلاق محمد سلطانی

آقای گل مسابقات حسن مخدومی

تیم قهرمان تراختور و تیم نائب قهرمان پیشکسوتان شدند و جوایز خود را دریافت کردند.

 
طبقه بندی: اخبار روستا،

تاریخ : چهارشنبه 21 فروردین 1392 | 12:46 ق.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات
» گروگانگیری در اتوبوس با هشت مسافر و بمب دست ساز
» مرگ سالانه 11 میلیون کودک زیر 5 سال
» رانندگان چاق بیشتر می میرند!
» پسربچه ای که قربانی شک پدر شد
» حادثه در مصلای امام خمینی (ره)

نشست خیابان در زیر چرخ های کامیون حامل بتون، خرد شدن دستان کودک خردسال در میان چرخ دنده های چرخ گوشت ، واژگونی خودرو سواری در بزرگراه تهران-قم، سقوط مرگبار آسانسور از مهمترین اخبار حوادث روز دوشنبه بود.

به گزارش «دنیای صنعت»، نشست زمین موجب فرورفتن چرخ کامیون میکسر حامل بتون در آسفالت خیابان شد اما به هیچ کس آسیب نرسید.

ستاد فرماندهی آتش‌نشانی در ساعت 22:51 دقیقه شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه ، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 34 و جرثقیل ایستگاه 55 را به محل حادثه در جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام نرسیده به تقاطع آزادی اعزام کرد.

داود درویش زاده مدیر منطقه چهار عملیات سازمان آتش نشانی تهران در مورد این حادثه گفت: خودروی میکسر حامل بتون در حال عبور از منتهی الیه سمت راست خیابان بود که به علت عدم زیر سازی مناسب خیابان، ناگهان چرخ های آن در زمین فرو رفت و از ادامه حرکت بازماند.

وی با اشاره به احتمال واژگونی این کامیون ، خاطرنشان کرد: آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل با استفاده از نوار احتیاط و علائم هشدار دهنده از خطرات احتمالی دیگر جلوگیری کرده وسپس با جرثقیل 40 تنی اقدام به فیکس و مهار کردن خودروی میکسر کردند.

مدیر منطقه 4 آتش نشانی هم چنین افزود: نیروهای عملیاتی پس از تخلیه بتون به میکسر دیگر ، این کامیون را با احتیاط کامل از محل فرورفتگی خیابان بیرون کشیده وبه محل امن انتقال دادند.

چرخ گوشت انگشتان دست کودک خردسال را بلعید

انگشتان کوچک دست کودک خردسالی درمیان چرخ دنده های چرخ گوشت غیر استاندارد خرد شد.

وقوع این حادثه ساعت 23:35 دقیقه شب گذشته به سامانه 125 اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی بلافاصله گروه امداد و نجات یک این سازمان را به بیمارستان 15 خرداد اعزام کرد.

نعمت الله محمد پور فرمانده گروه نجاتگران آتش نشانی در این باره گفت: متاسفانه باز هم سهل انگاری والدین حادثه ساز شد و این بار قربانی آن کودکی یک ساله بود که انگشتان دست راست خود را از دست داد.

وی افزود: این کودک در یک لحظه غفلت والدین، دست خود را به داخل گلویی چرخ گوشت فروبرد.

محمدپور تصریح کرد: نجاتگران پس از انجام مراحل اولیه پزشکی در اتاق عمل بیمارستان وارد عمل شده و با استفاده از تجهیزات برش و ابزار مخصوص، بدنه چرخ گوشت را بریده ودست آسیب دیده دختر خردسال را خارج کردند.

این فرمانده با اظهار تاسف از بروز این حادثه تلخ اظهارداشت: متاسفانه بر اثر این اتفاق، انگشتان دست راست این دختر بچه تا مچ به طرز دلخراشی درمیان چرخ دنده های چرخ گوشت قطع شد. وی افزود: علت این حادثه باز هم سهل انگاری والدین است که این بار کودک خردسال هزینه آن را پرداخت.

واژگونی خودرو سواری در بزرگراه تهران-قم

یک دستگاه خودرو سواری عصر دیروز در بزرگراه تهران – قم واژگون شد اما راننده آن به طرز معجزه آسایی از این حادثه جان سالم بدر برد.

این خودرو هنگامی که در مسیرشمال به جنوب این بزرگراه در حرکت بود ناگهان پس از برخورد با گاردریل فلزی بر روی سقف واژگون شد.

رانندگان خودروهای عبوری که شاهد رخداد این حادثه بودند بلافاصله در تماس با سامانه 125 خواستار کمک آتش‌نشانی شدند و ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران هم بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه 50 را ساعت 17:50 دقیقه روز گذشته به محل حادثه اعزام کرد.
آتش‌نشانان به سرعت و با قطع کردن برق خودرو و ایمن‌سازی محل حادثه، خودروی واژگون شده را به حالت اولیه برگرداندند و آن را برای انتقال به پارکینگ به عوامل راهور تحویل دادند. وقوع این حادثه باعث آسیب دیدگی سطحی راننده، تنها سرنشین این خودرو شد.

به گفته راننده، وسیله نقلیه اش پس از برخورد با گارد ریل بزرگراه، ناگهان در شانه خاکی جاده واژگون شد که او با تلاش زیاد توانست خود را از داخل خودرو نجات دهد.

کامیون حامل خاک واژگون شد

برخورد کامیون حامل خاک با یک دستگاه خودروی سواری و واژگونی آن نشت شدید گازوئیل را در بزرگراه آزادگان در پی داشت.

ساعت 20:56 دقیقه شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 20 را به محل حادثه در شمال به جنوب بزرگراه آزادگان ، بعد از پل فتح اعزام کرد.

داریوش میرزایی فرمانده آتش نشانان اعزامی دراین باره اظهار داشت : خودرو کامیون به رانندگی مردی 41 ساله پس از برخورد با یک خودروی سواری از مسیر خود منحرف و و واژگون گازوئیل آن نیز در بزرگراه جاری شده بود.

وی در ادامه گفت : آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل با قطع سیستم برق کامیون و قرار دادن علائم هشدار دهنده به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی دیگر و با پاچیدن خاک بر روی سطح بزرگراه از سر خوردن خودروهای عبوری جلوگیری کردند.

سقوط مرگبار آسانسور

بی احتیاطی در نصب و راه اندازی آسانسور در ساختمان نوساز سقوط کابین آسانسور و مرگ دلخراش دو جوان سرویس کار را در پی داشت.

ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، ساعت 17:00عصر روز گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 80 را به محل حادثه در جنوب به شمال بزرگراه ستاری بالاتر از کوچه صافی بن بست الف اعزام کرد.

مسلم نیکومنش افسرآماده منطقه چهار عملیات در این باره گفت: در یک ساختمان مسکونی نوساز به علت سهل انگاری و بی احتیاطی نصابین آسانسور، کابین آسانسور به همراه دو سرنشین آن به نام های (محسن- ر )32 ساله و (مرتضی- ث) 25 ساله از طبقه پنجم به طبقه زیرزمین سقوط کرده بود.

وی ادامه داد: آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل با قطع برق سیستم آسانسور و تحویل مصدومین به امداد گران اورژانس به ماموریت خود پایان دادند.

   
   

  امتیاز:


  تاریخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 | 06:19 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

  به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از منابع آگاه، ن.ش از بازیگران مطرح سینمای کشور و بازیگر اخراجی های 3 که برای تعطیلات نوروزی به مازندران سفر کرده بود به علت حضور در یک پارتی مختلط شبانه در ویلایی و در یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران توسط نیروی انتظامی دستگیر شد. دستگیری بازیگر اخراجی های 3 در مازندران پرونده وی برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و حکم از سوی مراجع ذی صلاح صادر شد. گفتنی است در نوروز امسال مسئولین فرهنگی و امنیتی استانی نسبت به حرمت شکنی برخی مسافران نوروزی تذکرات لازم را داده و هشدار دادند که اجازه نخواهند داد مازندران تبدیل به حیاط خلوت برخی هنجار شکنان شود. سایر منابع : بولتن/بلاغ  تاریخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 | 06:17 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات
  تاریخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 | 05:57 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

   
  مطلب را با یک سوال شروع می کنم:
  آیا شما از افزایش بازدید وبلاگتون خوشحال می شید؟
  اگر جواب مثبته این مطلب را تا انتها بخونید


  در حال حاضر پرببیننده ترین سایت ها سایت ها یا شبکه های اجتماعی هستند اگر شما می خواهید بازدید خوبی روی وبلاگتون داشته باشید نباید از شبکه های اجتماعی غافل بشین . یکی از راههای جذب بازدید کننده از شبکه های اجتماعی ثبت مطالب وبلاگتون در اینگونه شبکه ها است اگر راهش را بلدید خیلی خوبه و اگر بلد نیستید من اونو به شما اموزش می دم ولی پیشنهاد می کنم حتی اگر راهش را هم بلدید این مطلب را بخونید

  دلتون می خواد به صورت خودکار هر وقت پست دادید مطلبتون اتوماتیک بره توی فیس بوک-توییتر-لینکدین به همین راحتی !!!

  مثل یه آب خوردنه !! کمی حوصله کنین و مطلب را تا انتها بخونین

  دوروش برای اینکار هست یکی کمی سخت و دیگری آسان:


  اما روش اول : (یه کم سخته ولی وقتی واردش شدی خیلی کیف می کنی)


  خوب در ابتدا هر مدیر سایتی باید در شبکه های اجتماعی حداقل معروف مانند فیس بوک ، توییتر ، گوگل پلاس اکانت کاربری ساخته و داشته باشد که ما مبنای آموزش را بر این می گذاریم که شما همچین کاری را انجام داده اید.

  اگر نساختید همین حالا بسازید خیلی آسونه بعد از اینکه اکانت خودتون را در شبکه های اجتماعی بالا ساختید آموزش زیر را دنبال کنید

  یکی از سرویس های بسیار خوب و عالی که در بین کاربران هم معروف و مورد استفاده است ، سایت و سرویس Twitterfeedمی باشد که با کمک این سایت می توانید با دادن آدرس URL خوراک و RSS خود به آن ، به طور اتوماتیک و بدون دخالت خودتان پست ها و مطالب سایتتان به شبکه های اجتماعی ساپورت شده از طرف این سرویس فرستاده شود.

  ثبت نام در Twitterfeed

  در ابتدای کار وارد سایت Twitterfeed.com شوید و روی گزینه Register Now کلیک نمایید.

  twitterfeed-1

  در کادرهای مربوطه ایمیل و رمز عبور را وارد کرده و یک اکانت برای خود بسازید.

  twitterfeed-2

  البته شما می توانید از امکان OpenId این سایت هم استفاده کرده و از طریق اکانت های گوگل یا یاهو و وردپرس خود وارد سایت شوید و نیازی به ثبت نام نداشته باشید.

  twitterfeed-3

  در مرحله بعدی که ثبت نام خود را انجام دادید ، وارد فاز بعدی می شوید که باید در فیلد ” Feed Name ” نامی برای فیدتان انتخاب کنید و در کادر بعدی هم باید آدرس Feed یا خوراک سایتتان را که در فیدبرنر ساخته اید در آن وارد کنید و در آخر هم دکمه ” Test Rss Feed ” را بزنید تا سایت تست کند که فید شما درست وارد شده است.

  twitterfeed-4

  در گام بعدی روی گزینه ” Advanced Settings ” کلیک کنید تا در زیر آن یک باکس از تنظیمات مختلف باز شود.

  twitterfeed-5

  در قسمت ” Update Frequency ” می توانید تعیین کنید که آپدیت مطالب شما در چه بازه زمانی در شبکه های اجتماعی منتشر شود. مثلا من روی هر 12 ساعت قرار دادم که 4 تا از پست های جدید سایت را در شبکه های اجتماعی منتشر کند.

  twitterfeed-6

  در قسمت بعدی هم در گزینه ” Post Content ” می توانید تعیین کنید که مطالب شما به چه صورت منشنشر شود ، مثلا فقط عنوان مطالب یا محتوای مطالب یا هر دو. اگر هم می خواهید که مطلب منتشر شده دارای لینک به سایت شما باشد که چک باکس ” Post Link ” را فعال کنید. در گزینه ” Shorten link through ” هم می توانید معین کنید لینک های شما توسط چه سایت های کوتاه کننده لینکی ، کوتاه شود که من مثلا سرویس bit.ly را انتخاب کردم و از سایت bit.ly مشخصات Api خودم را درآورده و در کادرهای مربوطه وارد کردم و در آخر هم دکمه ” Verify bitly Account ” را زدم تا اطلاعات به درستی تست شود. اگر هم می خواهید که مطالب منتشر شده شما با تنظیماتی که انجام دادید در فیس بوک هم انجام شود ، گزینه مربوطه را کلیک کنید.

  twitterfeed-7

  البته API سایت bit.ly به شکل زیر در قسمت تنظیمات قرار دارد.

  twitterfeed-8

  در قسمت بعدی در گزینه ” Post new items based on ” می توانید مشخص کنید که اگر پست های شما دارای تاریخ و زمان هستند که با انتخاب گزینه ” Pubdate ” جدیدتیرن پست ها بر اساس زمان و تاریخ مطالب منتشر می شوند و اگر هم گزینه ” GUID ” را انتخاب کنید که در این حالت ، آخرین پست های شما منتشر می شوند.

  twitterfeed-9

  در قسمت بعدی هم می توانید در گزینه ” Post Prefix ” یک پیشوند 20 کاراکتری انتخاب کنید و در گزینه “Post Suffix ” نیز یک پسوند 20 حرفی دیگر.

  twitterfeed-10

  اگر هم می خواهید که پست های بخصوصی از سایت شما در شبکه های اجتماعی منتشر نشود ، می توانید از گزینه ” Keyword Filter ” استفاده کنید و تعدادی کلمات کلیدی در کادر مربوطه وارد کنید تا بر اساس آنها فیلتر انجام شود.

  twitterfeed-11

  در مرحله دوم و گام بعدی و بعد از تنظیمات خود ، می توانید از 3 سرویس توییتر ، فیس بوک ، لینکدین برای انتشار مطالب خود استفاده کنید.

  twitterfeed-12

  برای اینکه این سرویس بتواند پلی بین سایت توییتر ایجاد کنید باید روی گزینه ” Authenticate twitter ” کلیک کنید و در صفحه بعدی هم روی گزینه ” Authorize app ” کلیک کنید تا ایجاد ارتبط شود. در فیلدهای بعدی هم کادرهای مربوطه را پر کنید و در آخر هم گزینه ” Create Service ” را بزنید تا به مرحله بعدی بروید.

  twitterfeed-13

  البته اگر می خواهید فیس بوک را هم اضافه کنید که همین مراحل بالا را طی کنید.

  twitterfeed-14

  در آخر هم که می بینید که چه سرویس هایی را برای انتشار مطالب انتخاب کردیم که می توانید فعال یا غیرفعال کنید و در انتهای صفحه روی ” All Down ” کلیک کنید.

  twitterfeed-15

  در مرحله سوم هم اطلاعاتی را که وارد کردید و سرویس هایی را که انتخاب کردید را می بینید و می توانید به مراحل قبلی برگردید و آنها را ویرایش کنید و یا با گزینه ” Go To Dashboard ” به انتهای مراحل بروید.

  twitterfeed-16

  خوب به سلامتی به داشبورد سایت رسیدید و می توانید داشبورد خود رابه راحتی ببینید یا تغییر بدید.

  twitterfeed-17  روش دوم :(بسیار ساده و جالب )


  اما راه ساده تر و بدون اینکه کاری بخواهید بکنید نیز هست کاملا رایگان و بدون موارد فوق :

  این چهار سایت از طریق rss به سه شبکه مهم اجتماعی به نام های : فیس بوک , توییتر , لینکدین متصل است یعنی شما وقتی لینکتان را در این سایتها ثبت می کنید هر یک ساعت یکبار تمامی لینک های ثبت شده به سایت های بالا ارسال می شوند و در این سایت ها ثبت می گردند

  حالا شما مختار هستید از روش اول استفاده کنید و خودتان شخصا لینک پست های وبلاگتان را ارسال کنید و یا از چهار سیستم تبادل لینک پایین استفاده کنید و بدون ثبت نام و طی این مراحل به راحتی لینکتون را ارسال کنید


  کافیه هر زمان پستی در وبلاگتون گذاشتید در این چهار سیستم لینک پستتون را ثبت کنید تا به صورت خودکار به سه شبکه مهم اجتماعی ارسال شود


  http://fabner.net


  http://nimdar.net


  http://pesmal.net


  http://iranarena.net
  منتظر مطالب بعدی من باشید

  منبع:/http://minasazesh.mihanblog.com   تاریخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 | 05:35 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات
  .: Weblog Themes By VatanSkin :.

  تعداد کل صفحات : 4 :: 1 2 3 4