تبلیغات
دانلود رایگان نرم افزار و بازی - مطالب اسفند 1390

 مژده

گالری تصاویر این وبلاگ ساخته شد

برای ورود به سایت زیر بروید.

www.tspc.plogger.ir

 

با تشکر از شهرام هادیزاده www.sirjaron.blogfa.com

ریئس وبسایت علی زارعی



تاریخ : دوشنبه 29 اسفند 1390 | 08:56 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات

سال نو را خدمت شما عزیزان ایرانی و ایرانیان خارج از کشور و اهالی محله خودم روستای سیرجارون تبریک عرض می نمایم.و برای شما عزیزان سال خوب و خوش و بابرکتی را آرزو می کنم.

مدیر وبسایت:علی زارعی



تاریخ : دوشنبه 29 اسفند 1390 | 08:49 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات
به گزاش خبرنگار خبرگزاری رسا در ساری، هادی ابراهیمی، رییس ستاد انتخابات مازندران امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات مازندران نتایج کلی شمارش آرا و راه‌یافتگان به مجلس نهم شورای اسلامی را اعلام کرد.

ابراهیمی، تعداد کل آرای ماخوذه صحیح در نه حوزه انتخابیه و منتخبان و راه‌یافتگان به مجلس نهم را به شرح ذیل اعلام کرد.

* حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه از مجموع 157 هزار 217 رای، احمد علی مقیمی با 57 هزار و 177 رای وارد مجلس شد.

* حوزه انتخابیه ساری و میاندرود از مجموع 234 هزار و 287 رای ماخوذه، محمد دامادی با 93 هزار و 771 رای و سید رمضان شجاعی کیاسری با 62 هزار و 174 رای بهارستانی شدند.

* حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار از مجموع 202 هزار و 780 رای، کمال علیپور با 57 هزار و 449 رای و سید هادی حسینی با 56 هزار و 557 رای وارد مجلس شدند.

* از حوزه انتخابیه شهرستان بابل از مجموع 231 هزار و 68 رای، علی اکبر ناصری با 103 هزار و 711 رای و حسین نیاز‌آذری با 83 هزار و 384 رای وارد مجلس شدند.

* از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار از مجموع 102 هزار و 233 رای، مقداد نجف‌نژاد با 48 هزار و 388 رای وارد مجلس شد.

* در حوزه آمل از مجموع 169 هزار و 168 رای ماخوذه عزت‌الله یوسفیان‌ملا با کسب 88 هزار و 377 رای وارد مجلس شد.

* در حوزه نور و محمودآباد از مجموع 123 هزار و 69 رای، عبدالوحید فیاضی با 56 هزار و 680 رای وارد مجلس شد.

* از حوزه نوشهر و چالوس از مجموع 131 هزار و 772 رای ماخوذه، قاسم احمدی‌لاشکی با 58 هزار و 968 رای وارد مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه تنکابن، عباس‌آباد و رامسر نیز از مجموع 131 هزار و 263 رای ماخوذه به دلیل به حد نصاب نرسیدن، ورود شمس‌الله شریعت‌نژاد با کسب 27 هزار و 698 رای و علی شمس با کسب 24 هزار و 579 رای به دور دوم کشیده شد./950/پ203/س




تاریخ : شنبه 13 اسفند 1390 | 06:10 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات
آذربایجان شرقی
ورزقان
- اللهوردی دهقان (جبهه متحد اصولگرایان)
ملکان - شهروز افخمی (جبهه متحد اصولگرایان)
هشترود و چاراویماق- غلامحسین شیری (جبهه متحد اصولگرایان)
سراب و مهربان - مهناز بهمنی
بناب - حجت‌الاسلام محمد باقری‌بناب
بستان آباد - غلامرضا نوری
مرند و جلفا - محمد حسن نژاد
مراغه - مهدی دواتگری (جبهه متحد اصولگرایان)
میانه - محمدعلی مددی و سید بهلول حسینی
کلیبر - ارسلان فتحی پور
اهر - عباس فلاحی باباجان
شبستر- علی علیلو

آذربایجان غربی
سلماس: علی اکبر آقایی (جبهه متحد اصولگرایان)
بوکان - محمد قسیم عثمانی
مهاباد - عثمان احمدی
خوی - موید حسینی صدر
ماکو و چالدران - محمد علیپور(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
نقده و اشنویه - باباخان اسکندری
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ - روح الله بیگی و مهدی عیسی زاده
سرشت و پیرانشهر - رسول خضری
ارومیه - نادر قاضی پور(جبهه متحد اصولگرایان)، عباد فتاحی و جواد جهانگیرزاده (جبهه متحد اصولگرایان)

اردبیل
گرمی -
میرقسمت موسوی (جبهه متحد اصولگرایان)
اردبیل، نمین، سرعین و نیر -
منصورحقیقت پور (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و کمال الدین پیرموزن راهی مجلس شدند و مصطفی افضلی‌فرد(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و سید کاظم موسوی به دور دوم رفتند.
پارس‌آباد و بیله‌سوار -
حجت‌الاسلام حبیب برومند
مشگین‌شهر - یونس اسدی
خلخال و کوثر - جلیل جعفری‌بنه خلخال

ایلام
دهلران، آبدانان و دره شهر - علی محمد احمدی و دوست محمدی (دور دوم)
ایلام - فریدون همتی، احمد شوهانی، داریوش قنبری و علی‌اکبر متین به دور دوم انتخابات راه یافتند.

اصفهان
کاشان و آران و بیدگل
- عباسعلی منصوری
قمصر و نطنز - محمد فیروزی
نجف آباد - ابوالفضل ابوترابی
نائین - سیدحمیدرضا طباطبایی
اردستان - احمد بخشایش اردستانی
شهرضا - عوض حیدرپور
فلاورجان - سیدناصر موسوی لارگانی(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
دولت آباد و شاهین شهر: حسینعلی حاجی دلیگانی(جبهه متحد اصولگرایان)
مبارکه - علی ایران پور
حوزه ارامنه - بیگلریان
چادگان، فریدن و فریدونشهر - محمدعلی اسفنانی
گلپایگان و خوانسار - محمدحسین میرمحمدی
لنجان - محسن کوهکن و مجید منصوری به دور دوم رفتند.
سمیرم - بهروز جعفری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و مسعود پیرمرادیان به دور دوم رفتند.
خمینی شهر - محسن صرامی
لنجان - مجید منصوری بیدکانی و محسن کوهکن

البرز
ساوجبلاغ - مفید کیائی نژاد (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
کرج - عزیز اکبریان و محمدجواد کولیوند(جبهه متحد اصولگرایان)

بوشهر
بوشهر، گناوه و دیلم
- عبدالکریم جمیری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
دشتستان
- سید‌مهدی موسوی‌نژاد (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
کنگان، دیر و جم ‌- شیخ موسی احمدی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
دشتی و تنگستان - سید محمدمهدی پورفاطمی(اصلاح طلب)

شهرستان های استان تهران
پاکدشت - فرهاد بشیری  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
دماوند و فیروزکوه - شاهرخ رامین
ورامین و پیشوا - سید حسین نقوی حسینی
رباط کریم - ابراهیم نکو
شهریار - حسین گروسی

چهارمحال و بختیاری
شهرکرد- سید سعید زمانیان  (جبهه متحد اصولگرایان)
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار - علی یوسف‌پور (جبهه پایداری)
بروجن - امیرعباس سلطانی

خراسان جنوبی
بیرجند و درمیان - محمد باقر عبادی راهی  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
قائنات - جواد هروی
نهبندان و سربیشه- مراد هاشمزهی
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه - محمد علی عبدالله‌زاده (جبهه متحد اصولگرایان)

خراسان رضوی
چناران و طرقبه‌ - محمد دهقان (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
گناباد - حجت‌الاسلام محمد رجایی‬ (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
تربت حیدریه - ابوالقاسم خسروی(جبهه پایداری)
درگز - حسین محمدزاده (جبهه متحد اصولگرایان)
کاشمر - محمدرضا اسماعیل نیا (جبهه متحد اصولگرایان)
نیشابور - حسین سبحانی نیا(جبهه متحد) و علی مروی
خواف و رشتخوار - محمود نگهبان سلامی
فریمان و احمد آباد - احمد سجادی
سبزوار - محمدرضا محسنی ثانی (جبهه متحد اصولگرایان) و رمضانعلی سبحانی‌فر
قوچان - هادی شوشتری
تایباد - غلامرضا اسداللهی (جبهه متحد اصولگرایان)

خراسان شمالی
بجنورد
- موسی الرضا ثروتی  (جبهه متحد اصولگرایان)و قاسم جعفری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
شیروان - عبدالرضا عزیزی
اسفراین - هادی قوامی (جبهه متحد اصولگرایان)


خوزستان
ماهشهر، امیدیه و هندیجان - حبیب آقاجری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
شوش - سید راضی نوری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)

اندیمشک - صیدعیسی دارایی
شوشتر- سادات ابراهیمی
مسجد سلیمان - اسماعیل جلیلی
دزفول - محمدعلی قاسمی و عباس پاپی زاده پالنگان(دور دوم)
رامهرمز - شمس الله بهمنی
خرمشهر - عبدالله سامری
شادگان - عبدالله تمیمی
ماهشهر - حبیب آغاجری
آبادان - جواد سعدون زاده (جبهه متحد اصولگرایان) به بهارستان رسید و غلامرضا شرفی، محمدسعید انصاری، سیدحسین دهدشتی و جلیل مختار وارد مرحله دوم انتخابات شدند.
بهبهان - عزیز‌الله سالاری و محمدباقر شریعتی راهی مرحله دوم انتخابات شدند.
اهواز - سید شریف حسینی راهی مجلس شد و شبیب جویجری، شکر خدا موسوی، ناصر سودانی و محمد جعفر فلسفی به مرحله دوم رسیدند.
دشت آزادگان وهویزه - ناصر صالحی‌نسب و هاشم سواری در دور دوم رقابت می‌کنند.

زنجان
زنجان و طارم - محمد اسماعیلی و محسن علیمردانی(جبهه متحد و جبهه پایداری)
ابهر و خرمدره - محمدرضا خان محمدی
خدابنده - محمد موسوی سجاسی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
ماهنشان - رضا عبداللهی(جبهه متحد اصولگرایان)

سمنان
سمنان و مهدیشهر -جواد خسروی  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
شاهرود -کاظم جلالی (جبهه متحد اصولگرایان)
دامغان - عبدالرحمان رستمیان
گرمسار و آرادان - غلام‏رضا کاتب

سیستان و بلوچستان
زاهدان - حسینعلی شهریاری (جبهه متحد) و ناصر کاشانی
خاش - حمیدرضا پشنگ ریگی
سراوان - هدایت‌الله میرمرادزهی  (جبهه متحد اصولگرایان)
زابل - سید باقر حسینی و رضا نجفی
ایرانشهر - محمد سعید اربابی

فارس
شیراز - ضرغام صادقی(جبهه متحد و پایداری، نفر اول) راهی مجلس شد. جعفر قادری، احمدرضا دستغیب، سید حسین ذوالانوار، مکارم شیرازی، کریم زارع و محمد کشکولی به مرحله دوم رسیدند.
نی ریز و استهبان
- محمد سقایی  (جبهه متحد اصولگرایان)
لامرد و مهر- سید موسی موسوی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
داراب و زرین دشت - نبی الله احمدی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
خرامه، سروستان و کوار - داریوش اسماعیلی
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت - محمد مهدی برومندی
آباده، بوانات و خرمبید - علی اصغرعزیزخانی و رحیم زارع (جبهه متحد اصولگرایان) به دور دوم رفتند
لارستان، خنج و گراش - جمشید جعفرپور (جبهه متحد اصولگرایان)
جهرم - محمدرضا رضایی کوچی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
اقلید - الیاس طاهری (جبهه متحد اصولگرایان)
سپیدان - عنایت الله هاشمی  (جبهه متحد اصولگرایان)
رستم و ممسنی - نوذر شفیعی
کازرون - شاهین محمد صادقی (جبهه متحد اصولگرایان)
فسا - محمدحسن دوگانی (جبهه متحد اصولگرایان)
فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین - نادر فریدونی

قزوین
قزوین - داوود محمد(مستقل) و سید مرتضی حسینی(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
تاکستان - رجب رحمانی
بوئین زهرا - روح الله عباسپور(جبهه متحد و جبهه پایداری)

قم
قم - علی لاریجانی(جبهه متحد اصولگرایان)، حجت‌الاسلام آشتیانی (جبهه متحد و جبهه پایداری) و احمد امیرآبادی (جبهه پایداری)

کردستان
بیجار - سید محمد بیاتیان (جبهه متحد اصولگرایان)
مریوان - امید کریمیان
سقز و بانه - محسن بیگلری
قروه و دهگلان - حامد قادرمرزی
سنندج - سیداحسن علوی، سیدمهدی فرشادان، محمد الله‌مرادی و سالار مرادی به دور دوم انتخابات راه یافتند.

کرمان
کرمان و راور - محمد مهدی زاهدی(جبهه متحد) و محمدرضا پورابراهیمی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر - حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی(جبهه متحد و جبهه پایداری)
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج - حجت‌الاسلام محمدرضا امیری  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
جیرفت و عنبرآباد - فرج‌الله عارفی
بافت، رابر و ارزویه - دکتر منظری توکلی (جبهه متحد اصولگرایان)
سیرجان و بردسیر - شهباز حسن‌پور  (جبهه متحد اصولگرایان)
شهربابک - سردار حسین فتاحی  (جبهه متحد اصولگرایان)
رفسنجان و انار - دکتر آذین
زرند و کوهبنان - حسین امیری (اصلاح‌طلب)

کرمانشاه
اسلام آبادغرب - علی جلیلیان (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
سنقر -
محمدابراهیم محبی ( جبهه پایداری)
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
- فتح الله حسینی  (جبهه متحد اصولگرایان)
پاوه - نعمت منوچهری
کرمانشاه - عبدالرضا مصری (جبهه متحد اصولگرایان) و سعید حیدری طیب راهی مجلس شوند و جهانبخش امینی و محمد رزم  (جبهه متحد اصولگرایان)به دور دوم راه یافتند.

کهکیلویه و بویر احمد
بویراحمد و دنا - غلام محمد زارعی
کهگیلویه و بهمئی - سیدعلی محمد بزرگواری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
گچساران - غلامرضا تاجگردون

گلستان
علی‎آبادکتول - رحمت‎الله نوروزی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
گنبدکاووس - سلیمان عباسی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
رامیان و آزادشهر - رضا صابری
کردکوی - محمدجواد نظری‎مهر(جبهه متحد)
مینودشت و کلاله - عبدالکریم رجبی
گرگان و آق قلا - سید علی طاهری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و عبدالحسین ناصری(جبهه متحد اصولگرایان)


گیلان
آستارا
- صفر نعیمی‌زر
فومن - ناصر عاشوری
لنگرود - مهرداد لاهوتی (مستقل)
تالش - بهمن محمدیاری (اصولگرا) و احسن الله رادمهر به دور دوم رفتند.
لاهیجان و سیاهکل - ایرج ندیمی (اصلاح طلب و حامی دولت)
صومعه سرا - حمیدرضا خصوصی(جبهه متحد)
انزلی - حسن خسته بند
رودسر و املش - محمد مهدی رهبری
آستانه‌اشرفیه - محمدحسین قربانی (جبهه متحد اصولگرایان)
رودبار - عطاءالله حکیمی
رشت - حسن تامینی راهی مجلس شد و جبار کوچکی‌نژاد، سید علی آقازاده (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)، غلامعلی جعفرزاده و نظر علی علیزاه وارد مرحله دوم شدند.

لرستان
خرم آباد - ایرج عبدی (جبهه ایستادگی) به مجلس رفت و ابراهیم آقامحمدی و محمدرضا ملکشاهی راد دو کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان راهی مرحله دوم شدند.
سلسله و دلفان
- حجت الله خدائی سوری  (جبهه متحد اصولگرایان)
کوهدشت - الهیار ملکشاهی
الیگودرز - محمد تقی توکلی
ازنا و دورود - عباس قائد رحمت و حسین گودرزی به دور دوم رفتند
پلدختر - سید حمیدرضا کاظمی و علی کائیدی به دور دوم رفتند

بروجرد - علاالدین بروجردی (جبهه متحد، راهی مجلس شد)/ بهرام بیرانوند و هادی مقدسی راهی دور دوم شدند.

مازندران
بابل
- علی اکبر ناصری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و حسین نیاز‌آذری
ساری - سید رمضان شجاعی و محمد دامادی (جبهه متحد اصولگرایان)
نوشهر و چالوس- قاسم احمدی لاشکی
نکا، بهشهر و گلوگاه- احمد علی مقیمی (جبهه متحد اصولگرایان)
آمل- یوسفیان ملا
بابلسر و فریدونکنار- مقداد نجف نژاد (جبهه متحد اصولگرایان)
نور و محمودآباد- عبدالوحید فیاضی
(جبهه متحد اصولگرایان)
قائمشهر، سوادکوه و جویبار- سید هادی حسینی و کمال علیپور

مرکزی
اراک و کمیجان و خنداب
‌- محمد حسن آصفری و عباس رجایی (جبهه متحد اصولگرایان)
شازند - قاسم عزیزی (جبهه متحد اصولگرایان)
دلیجان و محلات - علیرضا سلیمی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
ساوه و زرندیه - شهلا میرگلو بیات
خمین - محمد ابراهیم رضایی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
تفرش، آشتیان و فراهان - کاظم سپاسی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و عباس صلاحی به دور دوم رفتند.

هرمزگان
میناب، جاسک و سیریک
-سید عبدالکریم هاشمی (جبهه متحد اصولگرایان)
بندرعباس، جزایر هرمز، لارک و ابوموسی - محمد آشوری، ابوالقاسم جراره و منصور آرامی (جبهه متحد اصولگرایان)

همدان
رزن
- عطا‌الله سلطانی‌صبور
اسدآباد - بهروز نعمتی
نهاوند - مهدی سنایی(مستقل، با اختلاف تنها 151 رای)
کبودراهنگ و بهار - محمدعلی پورمختار
تویسرکان - مرتضی فضلعلی و سید حسین کیایی (مرحله دوم)
ملایر - علی نعمت چهاردولی
همدان - امیر خجسته (جبهه متحد اصولگرایان) راهی بهارستان شد و سیدمحمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه ناصری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) به مرحله دوم رفتند.

یزد
یزد و صدوق - محمدصالح جوکار  (جبهه متحد اصولگرایان)
اردکان
- محمدرضا تابش(اصلاح طلب)
تفت و میبد - سید جلال یحیی زاده(جبهه پایداری)
ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز - کاظم فرهمند (جبهه پایداری) و دخیل عباس
زارع زاده مهریزی به دور دوم رفتند
طبس و فردوس - محمدعلی عبدالله زاده

تاریخ : شنبه 13 اسفند 1390 | 06:05 ب.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.