تبلیغات
روستای سیرجارون - تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر والیبال (عکس)

تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر والیبال (عکس)

تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر والیبال (عکس)


هفته دوم لیگ برتر والیبال با پیروزی متین ورامین، سایپا، آلومینیوم هرمزگان، شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه به پایان رسید.


به گزارش "ورزش سه"، هفته دوم لیگ برتر والیبال شب گذشته به پایان رسید و تیم های مدعی در غیاب پیکان به برتری رسیدند. شهرداری تبریز در زاهدان کار سختی نداشت و به بهراحتی گوهر کویر این شهر را شکست داد تا به اولین برد فصل برسد. محمد طاهر وادی در تقسیم پاس عالی بود و آرش کشاورزی هم روز خوب خود را پشت سر گذاشت. محمدرضا موذن لیبرو تبریزی ها با توپ گیری های به موقع شانس برد را برای تیم خود بالا برد و در دریافت کار پاسور تیم را آسان کرده بود.

متین ورامین برنده دیدار هفته بود و بعد از 2 ست برده، ست های بعدی را واگذار کرد و تا مرز شکست هم رفت اما موفق شد ست پنجم را مال خود کند تا دومین بازی 5 ست و اولین برد خود را تجربه کند. محمد محمد کاظم در حمله عالی بود اما سهند الله وردیان توانست با دفاع و اسپک های متوالی اش نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. بهرام فرید بسیار موثر بود و در تمام پست ها متین را کمک می کرد.
ثامن الحجج در مشهد میزبان شهرداری ارومیه بود اما بر خلاف انتظارات در 3 ست متوالی مغلوب حریف شد تا شهرداری ارومیه تنها تیم 6 امتیازی لیگ باشد. میلاد عبادی پور مثل یک بازیکن کامل جور تمام پست های تیم را به دوش می کشید و فرهاد پیروت پور و سعید معروف هم جزو بهترین ها بودند. آرمین تشکری هم مثل سایر بازی ها با سرویس های خود دریافت حریف را به مشکل انداخت.

آلومینیوم هرمزگان میزبان تیم شگفتی ساز هفته اول ، آرمان اردکان بود و توانست با شکست این تیم اولین برد خود را در هفته دوم به دست بیاورد. آرش صادقیانی با تجربه اش بسیار تیم را کمک کرد و در کنار او علیرضا نصر اصفهانی و علیرضا جلالی هم روز خوب خود را پشت سر می گذاشتند. هومن باقری در تقسیم پاس عالی بود و بندرعباسی ها به هماهنگی خود نزدیک می شوند.

سایپا در تهران بازی را با 2 ست باخته مقابل جواهری گنبد آغاز کرد اما توانست در 3 ست بعدی برنده بازی شود. جواد حسین آبادی و مجتبی شبان در حمله عالی بودند اما مهدی رنجبر با دفاع و اسپک های متوالی خود روند بازی را برگرداند.

تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر:

موضوع: والیبال، اخبار ورزشی ایران،
برچسب ها: تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر والیبال (عکس)،
[ جمعه 8 آبان 1394 ] [ 02:25 ق.ظ ] [ علی زارعی ]