تبلیغات
دانلود رایگان نرم افزار و بازی - شاگردان کواچ حریفان خود را شناختند

والیبال قهرمانی مردان آسیا - تهران

شاگردان کواچ حریفان خود را شناختند


تیم ملی والیبال ایران حریفان خود را در مسابقات قهرمانی آسیا شناخت.


قرعه‌کشی پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا عصر امروز (چهارشنبه) با حضور شانریت دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا در هتل آزادی تهران برگزار و تیم ملی ایران حریفان خود را شناخت.

به گزارش تسنیم، ایران، کویت، عمان، قطر، هند، قزاقستان، پاکستان، سریلانکا، ترکمنستان، چین، چین تایپه، ژاپن، کره جنوبی، تایلند، ویتنام، بحرین و استرالیا 17 تیم شرکت کننده در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در سال 2015 هستند که طبق قرعه در گروه‌های زیر جای گرفتند:

گروه A: ایران، قزاقستان، کویت، عمان و چین تایپه

گروه B: استرالیا، هند، ترکمنستان و قطر

گروه C: کره‌جنوبی، تایلند، پاکستان و عربستان

گروه D: چین، ژاپن، سریلانکا و بحرین

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 9 تا 17 مرداد ماه به میزبانی ایران در تهران برگزار می‌شود. این مسابقات در دو سالن 12 هزار نفری آزادی و سالن فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.

هتل آزادی تهران محل اقامت تیم‌های شرکت کننده خواهد بود و 4 سالن (2 سالن آکادمی المپیک، خانه والیبال و سالن بانک کشاورزی) نیز برای تمرینات تیم‌ها در نظر گرفته شده است. تیم ملی والیبال ایران قهرمانی در دو دوره متوالی (2011 و 2013) را در پرونده کاری خود دارد و خود را برای سومین قهرمانی متوالی در این مسابقات آماده می‌کند.طبقه بندی: اخبار ورزشی جهان، والیبال،
برچسب ها: شاگردان کواچ حریفان خود را شناختند،

تاریخ : پنجشنبه 3 اردیبهشت 1394 | 12:08 ق.ظ | نویسنده : علی زارعی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.